• Vyčiaus g. 14, Patamulšėlis,
    Kauno raj.
  • Susisiekite
    +370 600 01555
  • Parašykite mums
    europlast.lt@gmail.com

BIOLOGINIAI - MECHANINIAI BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

Nusodintuvams suteiktas CE ženklas.

Sertifikuotas CERTYFIKAT – Protokół z badań – AQUAdeck

Aktyviojo dumblo ir biologinio klodo technologijų derinys.

Skirta: nuo 4 iki 20 žmonių.

Tai aukščiausios kokybės valymo įrenginiai, valymo našumas juose siekia iki 98 % gryno vandens. Euro-plast gamintojai gamina 2 rūšių tokius valymo įrenginius: senesnės ir naujesnės technologijos (senesni beveik nevartoja elektros, naujesniems reikia elektros meistro pagalbos pajungiant).

Šie įrenginiai yra brangesni, bet tai atsiperka, kadangi išeinantį vandenį galima naudoti net daržų laistymui. Apdorotos nuotekos gali būti išleidžiamos į vidaus paviršinius vandenis, esančius gamtoje (upių, drenažo griovių), taip pat tinka nudrenuoti į žemės gruntą ( Pagerinti gruntą galima žvyru-skalda arba sutrumpinti drenavimosi lauką koriuko plokštėmis.)

Hibridiniai biologiniai mechaninio buitinių nuotekų valymo įrenginiai AQUAdeck valo nuotekas, naudojant biologinį klodą. Ši sistema ypatingai suderina teigiamas biologinio klodo ir aktyviojo dumblo savybes, eliminuodama nuotekų valymo sistemų, dirbančių tik aktyviojo dumblo technologija, trūkumus.

Didžiausią nuotekų valymo įrenginio dalį sudaro polietileno (PE) rezervuarai. Naudojami dviejų tipų rezervuarai, atsižvelgiant į sklypo, kuriame bus įrengtas įrenginys, vandens ir grunto reikalavimus: vieno tipo rezervuaro sienos yra viensluoksnės (kaip parodyta anksčiau), kito tipo rezervuarai labai tvirti, jų sienos sudarytos iš trijų sluoksnių (kaina derinama individualiai).

Veikimo principas

Nuotekos iš pastato gravitacijos principu patenka į pirmąjį segmentą, t. y. nusodintuvą, kuris sulaiko lengvai nusėdančias medžiagas (smėlį, skudurus, popierių ir t. t.), vėliau jos per pertvarą patenka į bioreaktorių. Būtent ten vyksta biologinis valymas. Biologiniame reaktoriuje yra mikroorganizmų, kurie sudaro aktyvųjį dumblą, bei biologinės plėvelės pavidalo mikroorganizmų, kurių yra per visą turinį.

Kad biologinės degradacijos procesai vyktų sklandžiai, bioreaktoriuje įrengta ciklinė oro teikimo sistema. Orą teikia difuzorius, įrengtas rezervuaro dugne.

Naudojant biologinį klodą, galima žymiai sumažinti aktyviojo dumblo koncentraciją sistemoje, lyginant su tradicinėmis sistemomis, veikiančiomis tik aktyviojo dumblo technologija. Nuosėdų nedaugėja, taigi sumažėja ir jų išvežimo dažnis.

Aktyviojo dumblo perteklių ir biologinę plėvelę siurblys periodiškai perpumpuoja į nusodintuvą, kuriame jie stabilizuojasi bedeguoninėmis sąlygomis. Nuotekų valymo įrenginys valdomas integruota oro tiekimo sistema, įrengta sandarioje elektros dėžėje (pasirinktinai gali būti įrengta išorėje arba viduje). Kompresorius teikia orą difuzoriui (aktyviajam klodui) ir siurbliui, skirtam transportuoti nuosėdas į pirminį nusodintuvą. Visas oro teikimo procesas programuojamas laiko nustatymo funkciją turinčiame valdiklyje.

Siūlomas įrenginys leidžia automatizuoti oro teikimo nuotekų valymo įrenginiui procesą. Oras gali būti teikiamas atskirai difuzoriui ir siurbliui.

Rinkoje siūlomi pigiausi įrenginiai dažniausiai teikia orą difuzoriui ir siurbliui vienu metu, dėl to kyla didelių nepatogumų, nes difuzorius ir siurblys dirba vienu metu, taigi norint užtikrinti aktyviajam klodui vienodą deguonies kiekį, rekomenduojama naudoti našesnius kompresorius, kurie savo ruožtu reikalauja daugiau energijos. Siūlomas AQUAdeck rinkinys šio trūkumo neturi.

Šis kompresorius užtikrina optimalų nuotekų valymo įrenginio darbą ir jo sklandumą, naudodamas nedaug elektros energijos.

AQUAdeck 5 (iki 5 RLM)

Įėjimas Komponento pavadinimas Kaina
24-100

(įlanda 110)

24-101

(įlanda 160)

Pūdymo nusodintuvai su pristatomu elementu NPO, h=0,2 m Teirautis

telefonu

Bioreaktorius su pristatomu elementu NPO, h=0,2, biologiniu klodu, difuzoriumi, siurbliu
Valdymo dėžė
Oro laidai (2 x 5 m)

AQUAdeck 10 (iki 10 RLM)

Įėjimas Komponento pavadinimas Kaina
24-102

(įlanda 110)

24-103

(įlanda 160)

Pūdymo nusodintuvai su pristatomu elementu NPO, h=0,2 m Teirautis

telefonu

Bioreaktorius su pristatomu elementu NPO, h=0,2, biologiniu klodu, difuzoriumi, siurbliu
Valdymo dėžė
Oro laidai (2 x 5 m)

Savo asortimente turime nuotekų valymo įrenginių ir didesniam vartotojų skaičiui  – įrenginio dydžio ir kainos derinimas individualus.

Pardavimų skyrius: egidijus@europlast.lt Egidijus Gedvilas +370 600 01555